Jak znaleźć dobre szkolenie z przedłużania rzęs dla naszych pracowników?

Cena, jakość certyfikatu, terminy, program – co tak naprawdę najbardziej liczy się w szkoleniach, w jakich możemy uczestniczyć w ramach zawodu kosmetyczki?

Szkolenie to nagroda dla pracowników

Masz własny salon kosmetyczny i zastanawiasz się jak podnieść kwalifikację pracowników, których zatrudniasz już od dawna? Zapisz ich np. na szkolenie z przedłużania rzęs u lashdesign.pl – tego typu szkolenia nie są bardzo drogie, a mogą przynieść piorunujące korzyści i na lepsze zmienić zabiegi oferowane w twoim salonie. Odpowiednie dobór szkolenia do pracownika to oczywiście sprawa trudna, jednak twoją decyzję powinny poprzedzić rozmowy z pracownikami i zbadanie ich indywidualnych preferencji. Ważne, by pracownik był zadowolony i miał świadomość, że zadbaliśmy o jego potrzeby.

Cechy dobrego szkolenia

Chcąc zaproponować swoim pracownikom szkolenie, z którego naprawdę coś wyniosą, warto rozejrzeć się nad miejscem, w którym można od razu zarezerwować kilka różnych szkoleń – będzie taniej i prościej. Szkolenie z przedłużania rzęs może być połączone ze szkoleniem ze stylizacji rzęs oraz brwi. Tak samo jak szkolenie z manicure hybrydowego może być połączone z szkoleniem ze zdobienia paznokci itd. Połączenie kilku szkoleń jest o tyle dobre, że znacznie łatwiej zorganizujemy pracę salonu podczas nieobecności znacznej części personelu. Pamiętajmy też, by najważniejszym kryterium wyboru nie była cena, w końcu wybieramy szkolenie dla naszych pracowników nie po to, by na nich oszczędzić, ale by realnie podnieść ich kwalifikacje, dowiedzmy się też jakiego rodzaju certyfikat zostanie przez instruktora wydany.