Jak znaleźć dobre szkolenie z przedłużania rzęs dla naszych pracowników?

Cena, jakość certyfikatu, terminy, program – co tak naprawdę najbardziej liczy się w szkoleniach, w jakich możemy uczestniczyć w ramach zawodu kosmetyczki?

Szkolenie to nagroda dla pracowników

Masz własny salon kosmetyczny i zastanawiasz się jak podnieść kwalifikację pracowników, których zatrudniasz już od dawna? Zapisz ich np. na szkolenie z przedłużania rzęs u lashdesign.pl – tego typu szkolenia nie są bardzo drogie, a mogą przynieść piorunujące korzyści i na lepsze zmienić zabiegi oferowane w twoim salonie. Odpowiednie dobór szkolenia do pracownika to oczywiście sprawa trudna, jednak twoją decyzję powinny poprzedzić rozmowy z pracownikami i zbadanie ich indywidualnych preferencji. Ważne, by pracownik był zadowolony i miał świadomość, że zadbaliśmy o jego potrzeby.

Cechy dobrego szkolenia

Chcąc zaproponować swoim pracownikom szkolenie, z którego naprawdę coś wyniosą, warto rozejrzeć się nad miejscem, w którym można od razu zarezerwować kilka różnych szkoleń – będzie taniej i prościej. Szkolenie z przedłużania rzęs może być połączone ze szkoleniem ze stylizacji rzęs oraz brwi. Tak samo jak szkolenie z manicure hybrydowego może być połączone z szkoleniem ze zdobienia paznokci itd. Połączenie kilku szkoleń jest o tyle dobre, że znacznie łatwiej zorganizujemy pracę salonu podczas nieobecności znacznej części personelu. Pamiętajmy też, by najważniejszym kryterium wyboru nie była cena, w końcu wybieramy szkolenie dla naszych pracowników nie po to, by na nich oszczędzić, ale by realnie podnieść ich kwalifikacje, dowiedzmy się też jakiego rodzaju certyfikat zostanie przez instruktora wydany.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*