Jaki kurs walki dla płci pięknej?

Czy samoobrona dla dziewczyn, kobiet to w naszej części Europy, w naszym kraju to coś, nad czym warto się zastanawiać? Nie gnębią nas bezpośrednio żadne konflikty zbrojne, czasy wszechobecnej mafii, zorganizowanej przestępczości mamy już za sobą. Nawet dresy z blokowisk trochę zkapciały, a po zamkniętych osiedlach trudno organizować ustawki. W takim razie po co, czy warto?

Samoobrona dla dziewczyn – czy warto i przed czym się bronić?

Tak, samoobrona dla dziewczyn to ciągle coś, czym warto się zainteresować. Pamiętajmy, że taki kurs rozwija naszą pewność siebie, pomagając nam panować nad stresem. Daje nam umiejętności przydatne w obcowaniu z konfliktowymi osobami. Uczy jak ich unikać, neutralizować ich wpływ i przejść nad nieistotnymi konfliktami do porządku dziennego. Taki trening nie tylko poprawi naszą kondycję fizyczną, koordynację ruchową, ale także pozwoli nam spalić zbędne kalorie i rozładować nadmiar stresu. O ile w dzisiejszym świecie samoobrona dla dziewczyn raczej nie służy do obrony, przed fizyczną napaść, ale dalej ma przed czym bronić. Pewność siebie zbudowana na takim kursie ułatwia nam stawianie czoła sytuacją i osobom konfliktowym. Łatwiej jest nam zachować spokój i zignorować niepotrzebne zaczepki. Zapraszamy na http://hagal.waw.pl/.

Samoobrona dla dziewczyn, czy fitness?

Po co wybrać kurs samoobrona dla dziewczyn skoro można pójść na fitness, kurs tańca na rurze lub poskakać na trampolinie w rytm muzyki. Przecież też spalimy zbędne kalorie, poprawimy kondycje i zapomnimy o stresie. Różnica jednak jest taka, że kurs pozwoli nam nie tylko radzić sobie ze stresem, ale także unikać sytuacji stresogennych i ułatwi nam ignorowanie nieistotnych zachowani.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*