Wyjazd na weekend z dziećmi – kilak propozycji dla rodzin na fajną wycieczkę

Wyjazd na weekend z dziećmi może być pełen atrakcji i frajdy. W Polsce jest bowiem wiele miejsc, które idealne nadają się do takiego spędzania czasu. Gdy mamy dwa dni wolnego i nie wiemy jak je wykorzystać, warto skorzystać z poniższych propozycji. Przekonaj się sam.

Aquaparki i baseny

Będąc na weekend w większym mieście warto wybrać się z dziećmi do aquaparku, który gwarantuje kilak godzin frajdy zarówno tym starszym, jak i młodszym. Takie duże i ciekawe aquaparki znajdują się między innymi w Gdańsku, w Krakowie, we Wrocławiu oraz Pod Warszawą (nowy aquapark). W tych miejscach, niezależnie od pory roku można poczuć się jak na prawdziwych wakacjach. Wystarczy wziąć strój kąpielowy i dobry humor – świetna zabawa gwarantowana.

Słowiński Park Narodowy

Wyjazd na weekend nad morze spodoba się każdemu, kto na co dzień mieszka w dużym, zatłoczonym mieście. Nad morzem, szczególnie wiosną i jesienią obserwuje się znacznie mniej turystów, tym samym wypoczynek staje się dużo bardziej przyjemniejszy. Będąc w Łebie, w Ustce czy w Rowach – warto odwiedzić Słowiński Park Narodowy, który słynie przede wszystkim z ruchomych piasków. Malownicze wydmy i różnorodne gatunki ptaków od lat przyciągają w to miejsce wszystkich fanów fauny i flory.

Góry

Góry będą idealną opcją, dla tych co nie lubią biernego wypoczynku. Piesze, długie wycieczki po szlakach w otoczeniu niezwykłych krajobrazów to jedno z najprzyjemniejszych przeżyć jakich można doświadczyć. Warto wybrać się w góry zarówno latem, jak i zimą, by zobaczyć to miejsce z każdej perspektywy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*